Květen 2011

(: Smajlííci :)

27. května 2011 v 19:59 | Saša :)
Táák,co líbí se vám smajlíci?!

Image Hosted by ImageShack.us ? thblackstar.gif image by Salisko thwow.gif image by Salisko 1-7.gif image by Salisko
i_0670.gif image by Salisko

chibi_white_01.gif image by Lowinka angry-2.gif image by Salisko 85.gif image by Salisko 19-1.gif image by Salisko
133.gif image by Salisko cring 23lf7nl.gif image by Lowinka
866.gif image by Lowinka
Hahaha *4822*

:mrgreen::cry::poblion:

no a to bude vše :)

Hodnocení Martinových vystoupení v 7.finálovém kole

26. května 2011 v 21:40 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD


Martin Harich - Waterloo (ABBA)
Gábina Osvaldová: " Vy jste to řekl velice přesně. Abba je muzika, která zní velmi jednoduše a těžce se zpívá. Bylo to zábavný a já bych vám jen poradila, abyste to nezpíval o žních, protože by vás vděční posluchači mohli stáhnout kosama z pódia."
Rytmus: " Víš co na tobě cením? Dvakrát ti vypadl text a ty jsi to skvěle zamaskoval. Tedy hlavně poprvé, podruhé to už nebylo tak dobré :) Působilo to na mě celé jako karaoke na takové lepší stužkové :) Aby to ale nevyznělo tak, že jsem ti naložil, tak dodám, že jsi velký talent a moc ti fandím."

Martin Harich - We Are The Champions (Queen)
Helena Zeťová: " Zpíval jsi obrovskej hit a musím říct, že ho všichni zpívali s tebou. Zazpíval jsi to moc dobře a pokud tam byla nějaká intonační chyba, tak jí určitě všichni přehlídli :)"
Pavol Habera: " Musím se přiznat, že se mi víc líbila druhá půlka. Bylo tam cítit, že je to na hranici tvých hlasových možností a měl jsi s tím co dělat. Neměl jsi pak už čas na tvé vibráto, které mi tam moc v první polovině nesedělo. Hodnotím to tak dva mínus, tři.

Rozhovor s Martinem v LRadiu. ;)

26. května 2011 v 21:24 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
Dnes odpoledne jste si Martina mohli poslechnout živě v LRadiu.Odpovídal svým fanynkám na různé otázky.Pokud jsi to nestihl/a,tak ti můj blog nabízí poslechnout si celý rozhovor s naším Martinem na stránce rádia ;)). http://www.lradio.sk/aktuality/97-martin-harich-live-vo-stvrtok-265-o-1500

Martin Harich- Beautiful day

26. května 2011 v 21:11 | Saša :) |  !!!Videa!!!
Takže dám sem video kde Martin zpívá písničku Beautiful dayJinak to bylo to rockové kolo ;) info pro ty co se nedívali..Písnička se mi v podání Martínka se mi moc líbí!..
No..doufám že se bude líbit..

Článek > Martínek v Adela show (dnes večer se bude vysílat)

25. května 2011 v 17:37 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
Spolu s Janom Bendigom, ktorý účinkoval v prvej ČSS a skončil štvrtý, bol v Adela show aj čerstvo vypadnutý Martin Harich, ktorý v Superstar spôsobil medzi mladými fanúšičkami doslova ošiaľ, niekoľkokrát sa stalo, že mladé dievčatá počas jeho vystúpenia odpadávali. Aj Evita priznala, že jej dcéra sa po jeho vypadnutí doma zrútila.
"Ono sa to vraví, že odpadávali kvôli mne, ale podľa mňa to bolo z toho tepla. V hale je naozaj strašné horko," zahováral skromne Harich. Adelu Banášovú zaujímalo, ako vnímal to, keď dievčatá vydávali divné zvuky..."oni sú trochu šialené...už od neadertálcov to bolo predsa tak, že chlap by mal ísť za ženou, aj mňa to tak rodičia učili," smial sa Martin.
Prišla reč aj na marihuanu v súvislosti s Michalom Šepsom. "Nenúkal ťa niekedy? Nenútil ťa niečo pašovať?", spýtala sa s humorom Adela.
"Ja mám takú zásadu, že nie, aj keď ma núkal." Na margo Šepsa ešte dodal "my sme si delili fanynky. Ja som mal tie slušné a on tie neslušné."
Moje poznámka: Tu větu co jsem udělala tučně tam stou uplně souhlasim :).. Je to přesně :D. I když já jsem tam na půl no :D ale u mě vyhrál Harich :))
Jinak Adela Show de dnes ve 22:30 na markize :(. No snad dá někdo video :)). Jinak natáčelo se to včéra :). Tak proto jsou ty fotky a tenhle článek dřív než to odvysílali :)

A k fotkám jsou užasný :). Nejlepší jsou ty dvě první jak se tam Bendik s Harichem smějou :D:D.
Ps: Bendikovi jsem fandila taky ale né tolik jako Martínkovi tomu jsem fandila/fandim víc než kdy jindi někomu jinýmu :).. On je prostě jinej než ostatní :))(Myslim Haricha)♥ Ps:Mám to zkopčený z www.its-about-time.blog.cz

Achjo..

24. května 2011 v 21:46 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
Jako vím,že to už píši po druhé,ale prostě Martin neměl vypadnout!No,ale už se stalo a nedá se nic dělat ;( prostě vypadl a my s tím UŽ NIC NEUDĚLÁME!Je to tak.Ale to neavadí,protože mě zase potěšilo to,že teď bude mít apoň víc času na to aby dělal na písničkách s Musitany Hope♥ ;)
No jinak dneska nejlepší den byla jsem u koní a venku,ale hlavně u koní
♥.Bylo to nejvíc super nemůžu se dočkat pátku!twl!Já se tak těším že ani newíte jak.Jinak moc bych chtěla na autogramiádu do toho Brna ale newím kde to přesně je.Newí to někdo? :o)
No..už nemám co jinýho napsat jenom snad to že v sobotu jsou u nás v Kralicích nad Oslavou hasičský závody ;).Já budu produ xD.To zase pokelím twe..

Fotky :)

23. května 2011 v 21:33 | Saša :) |  Noah Scott Ellenwood
No tak tady budou fotky Noaha! :) Doufám že se budou líbit kurňá! :) No tak teď ty fotky! ;) Postupně budu přidávat další!! :)
Nééééééééééééééééé--éééééééééé

23. května 2011 v 21:11 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
No..dneska jsem celá nějaká překvapená..Prostě on vypadl!Martin Harich vypadl!!! :( :( :'( Proč?!!!Nemohl vypadnout např.Šeps?!!!! :( :'( Já jsem ho tam chtěla! :) A Jak ten Leoš prvně řekl že de nahoru tak jsem byla nejvíc šťastná,ale jak řekl že mají jít zase dolů tak už jsem věděla že asi vypadne Martin..newím proč.A jak vypadl tak jsem brečela!!! :'(

♥Simpsonovi♥

21. května 2011 v 8:54 | Saša :)
No seriál Simpsonovi se mi líbí už od mích 6 let.Nejraději mám Homera potom Bárta potom Lízu potom Megie potom Marge.Díval se už někdo na tu 22sérii?Já ano a myslím že je super,ale taky si myslím že už jim dochází nápady co by tam dali..No,ale mě se moc líbí.Tak když už jsme u těch Simpsonových tak sem dám nějaký obrázky.♥Bleskovka(jednoduchá...)♥

18. května 2011 v 19:18 | Saša :)

Mám tu pro vás velice jednoduchou bleskovku...Poznejte co je za zvířátko na tomto obrázku...

Napište mi :
-Jméno
- Email
-Stránku,blog....
-A co si myslíte že je na obrázku(např. žába)
+bonusík,můžete si tipnout,co je to za druh,plemeno
Odměny? to budou hezké diplomky...

♥10 důvodů pro povolení alkoholu v práci =D ♥

18. května 2011 v 19:15 | Saša :)
Něco pro pobavení :D.
1. VŠICHNI MAJÍ STÁLE DOBROU NÁLADU

2. PITÍ VEDE K UPŘÍMNĚJŠÍ KOMUNIKACI

3. ODSTRAŇUJE STRES

4. SNIŽUJÍ SE STÍŽNOSTI NA NÍZKÝ PLAT

5. CELÝ TÝDEN JE VELKÝ VEČÍREK

6. Z PRÁCE ODJÍŽDĚJÍ VŠICHNI SPOLEČNĚ JEDNÍM AUTEM A TÍM ŠETŘÍ ŽIV. PROSTŘEDÍ

7. PITÍ V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH SNIŽUJE NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ

8. ZAMĚSTNANCI JSOU VELMI UPŘÍMNÍ KE SVÝM NADŘÍZENÝM

9. ZVYŠUJE SE SPOKOJENOST Z PRÁCE

10. NIKDO SI NEBERE DOVOLENOU, NEBOŤ SE VŠEM V PRÁCI LÍBÍ


Včera vypadl-Petr Ševčík x(

17. května 2011 v 20:21 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
Prostě včera vypadl Petr Ševčík..x( Je mi ho lít a měla jsem ho taky ráda hned jako třetího x)..No tak už se nic dělat nedá,že jo jako. x(..Na blog písnu zítra,pozítří(Možná) a ještě možná v sobotu večer nebo v neděli.No jinak mějte se hezky x).A na blog psát v pátek a asi v sobotu nebudu,protože jdu ke koním

6.finále<--->Martin Harich

16. května 2011 v 15:37 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD
Ahoj..Takže dám vám sem videa Martina Haricha co zpíval v 6.finále!Byl úplně super obě písničky zazpíval nádherně..Ó,já ho tak žeru..Víc se mi líbila písnička Šrouby do hlavy než Sestřička z kramárov :)..Tentokrát jsem mu poslala jen 3 SMS hlasy.. :/..došel mi totiž kredit..Jinak tady máte ty videa ze včerejška :P..A ještě SMSky posílejte na číslo 906 06 13 a do SMSky napište: STAR 6....Milj h.. A teď konečně ty videa:
1)"Šrouby do hlavy" 2) "Sestřička z kramárov"

Jupíí & néé

11. května 2011 v 21:11 | Saša :)
Omluvte mě že píši až dnes..Jinak v pondělí vypadla Alžbětka Kolečkářová :( & Martin Kurc :(..Mno je mi jich líto hlavně Alžbětky chodí přeci s Michalem Šepsem.. ;)..Jinak já se dneska mám celkem fajnově..A jsem ráda že to Čechům v hokeji jde!..A doufám že ještě půjde!..Zatím pá

www.picjoke.net ;)

7. května 2011 v 19:08 | Koníci-jsou-best
Takže dávám sem další upravenou fotku v www.picjoke.net doufám že se bude líbit jinak koníka na fotce znám jmenuje se Rumík

fotka zde!

éj já vůbec netuším jak tam dát tu zasran*ou ikonku a avatara

6. května 2011 v 20:18 | Saša :)
Hej..jak to nasere Anett už mi to na dav způsoby vysvětlila ale já to nechápu..Myslím že jí dám heslo k www.blog.cz ae napíšu jí ho na E-mail..A teď..?Se du koukat na "Deník princezny 2" máme to i na DVD ae mě to baví..Má krásnou kočičku..A ještě jednou se ptám máte někdo FB nebo ICQ..?..Jestli máte nepište do KOMENTŮ..


Mno..jinak dneska jsem byla ve Lhoticíh u koní a na opýkaným praseti (PS:To prase bylo dobrý)...Jinak mám se celkem dobře..dneska je totiž dobrej den..Já už se du teda dívat na ten "Deník princezny 2"

Ozdobné písmo

5. května 2011 v 20:38 | Saša :)
Ahoj,našla jsem dobrou stránku s dobrejma ozdobnýma písmama ukázka:


,,,,,,,,,,Ozdobne nadpisy a animovane pismo na www.celysvet.cz .........A mnoho dalších ozdobných písmen!

FB

5. května 2011 v 20:28 | Saša :)
Ahoj..máte někdo FB=Facebook? Jestli jo napiště do komentů..budu ráda..

SuperStar

5. května 2011 v 20:15

Tak co kdo se vám v superstar líbí nejvíc? Mě samozdřejmě Martin Harich a taky Gabriela Gunčíková..A líbíl se mi Noah Scott Ellenwood..Komentujte plís!


Noah Scott Ellenwood

3. května 2011 v 14:16 | Saša :) |  Noah Scott Ellenwood
Ahoj,Noahovi jsem moc fandila ale potom vypadl a já byla nejvíc smutná!!!Myslím že někomu se tato zpráva co vám za chvíli oznámím..Mno...Teďka dělám blog spíš o Noahovi!!!To je ta zpráva (Správá?)...Já i teď když Noah vypadl tak ho mám radši než Martina ;)...Ae budu sem psát i o Martinovi...

papíík