Hodnocení Martinových vystoupení v 7.finálovém kole

26. května 2011 v 21:40 | Saša :) |  Martíínek jak jinak =DD


Martin Harich - Waterloo (ABBA)
Gábina Osvaldová: " Vy jste to řekl velice přesně. Abba je muzika, která zní velmi jednoduše a těžce se zpívá. Bylo to zábavný a já bych vám jen poradila, abyste to nezpíval o žních, protože by vás vděční posluchači mohli stáhnout kosama z pódia."
Rytmus: " Víš co na tobě cením? Dvakrát ti vypadl text a ty jsi to skvěle zamaskoval. Tedy hlavně poprvé, podruhé to už nebylo tak dobré :) Působilo to na mě celé jako karaoke na takové lepší stužkové :) Aby to ale nevyznělo tak, že jsem ti naložil, tak dodám, že jsi velký talent a moc ti fandím."

Martin Harich - We Are The Champions (Queen)
Helena Zeťová: " Zpíval jsi obrovskej hit a musím říct, že ho všichni zpívali s tebou. Zazpíval jsi to moc dobře a pokud tam byla nějaká intonační chyba, tak jí určitě všichni přehlídli :)"
Pavol Habera: " Musím se přiznat, že se mi víc líbila druhá půlka. Bylo tam cítit, že je to na hranici tvých hlasových možností a měl jsi s tím co dělat. Neměl jsi pak už čas na tvé vibráto, které mi tam moc v první polovině nesedělo. Hodnotím to tak dva mínus, tři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama